ZAMAWIAM KURS

Improwizacja w rozmowach z kobietami - w praktyce.

okładka kursu

Zobacz jak nauczyć się w locie wymyślać świetne teksty podczas rozmów z kobietami i robić piorunujące wrażenie - na przykładzie nagrań wideo z ukrytej kamery, z moich podejść do obcych kobiet w wielu różnych sytuacjach.

Jeżeli chcesz wiedzieć:

Dobra gadka = dobra improwizacja

Często w mediach oraz na portalach społecznościowych można usłyszeć, że największe powodzenie u kobiet mają faceci, ktorzy mają albo dużo pieniędzy, albo są wygadani i pewni siebie - jest w tym dużo prawdy.

Ja jestem typem faceta, który woli te kobiety, dla których ilość pieniędzy faceta ma drugorzędne znaczenie.

Te kobiety szukają u facetów atrakcyjnych cech, a najbardziej cenią sobie umiejętność dobrego prowadzenia rozmowy i pewność siebie.

W naszej kulturze ciężar podejścia do kobiety oraz prowadzenia rozmowy jest całkowicie zrzucony na barki mężczyzn i bardzo często umiejętność dobrego zagadania oraz prowadzenia ciekawej rozmowy jest kluczowa, aby odnieść sukces z dziewczyną, którą się podrywa.

Jednak dobra rozmowa to nie wkute na blachę regułki i schematy, ale umiejętność improwizacji czyli szykiego oraz błyskotliwego reagowania stosowanie do danej sytuacji.

Im większe umiejętności improwizacji ma dany facet, tym więcej kobiet będzie nim zainteresowanych.

W relacjach międzyludzkich nigdy nic się nie powtarza 1:1. Zawsze rozmowa jest inna, ponieważ każdy człowiek trochę inaczej reaguje w danej sytuacji.

Oczywiście istnieją pewne ogólne zasady i prawidłowości, ale sama rozmowa zawsze będzie trochę inna, dlatego kluczem do sukcesów jest błyskawiczne reagowanie czyli dobra umiejętność improwizacji.

Teoria + namacalne dowody (nagrania z ukrytej kamery)

W internecie znajdziesz dużo różnych kursów online oraz książek na temat relacji, znajdziesz w nich masę rad i teoretycznych rozważań.

To co zdobędziesz dzięki tym materiałom, które ci zaraz zaprezentuję to: wiedza + praktyka.

Dobrze wiem o tym jak bardzo wiedza teoretyczna jest bezużyteczna, kiedy nie jest pokazana w praktyce.

Z tego powodu poświęciłem dużo energii, aby w tym kursie oprócz wiedzy, ćwiczeń, było wiele materiałów z życia i prawdziwych rozmów z kobietami.

Dlatego właśnie fundamentem kursu są nagrania z ukrytej kamery, które krok po kroku pokazują jak doprowadzam do randek z obcymi kobietami poznanymi w różnych sytuacjach i różnych okolicznościach.

Zobaczysz na własne oczy jak improwizować przy poznawaniu całkowicie obcych kobiet

Jedni faceci lubią poznawać kobiety w ciągu dnia, w kolejce w sklepie, w piekarni, na ulicy, inni wolą zagadać do dziewczyny przy barze lub w nocnym klubie.

Dla mnie miejsce zagadania nie ma znaczenia i w kursie umieściłem nagrania wideo z wielu różnych miejsc, w których poznaję dziewczyny.

Zobaczysz jak ja improwizuję i powiem Ci jak uczyłem się improwizować i osiągać takie rezultaty.

Na filmach z ukrytej kamery zobaczysz podejścia, które zakończyły się randkami lub wymianą kontaktów.

Poniżej możesz włączyć fragmenty podejść z ukrytej kamery. Całość wraz z moim komentarzem tego co robię krok po kroku i dlaczego, dostępna jest w kursie.

Czy improwizacji można się nauczyć?

Improwizacja to umiejętność tak samo jak każda inna.

Aktorzy, którzy żyją z występów improwizacyjnych, gdzie publiczność wymyśla tematy, z któych potem oni robią show, to nie ludzie obdarzeni wyjątkowymi talentami lecz osoby, które wiedzą jak trenować.

Wszyscy myślą o nich, że maja nadludzkie moce. Myślą że to niemożliwe, aby błyskawicznie wymyślać tak interesujące rzeczy.

Dla nich to nic nadzwyczajnego, to po prostu efekt treningu.

Ty również możesz potrenować i robić ogromne wrażenie na rozmówcach, a przede wszystkim kobietach.

Jestem pewien, że w życiu miałeś choć jedną taką sytuację, że powiedziałeś coś co było bardzo kreatywne i sprawiło, że inni się śmiali lub byli zaskoczeni Twoją pomysłowością.

W treningu improwizacji chodzi o to, aby dużo częściej być tak pomysłowym i można tego dokonać za pomocą ćwiczeń.

Ile mi zajmie nauka improwizacji?

Niektórzy myślą, że opanowanie improwizacji zajmie im lata, ale to nieprawda.

Jeśli chciałbyś zostać aktorem na scenie i improwizować nieustannie przez kilka godzin, to wtedy tak, zajmie lata, ale jeśli chcesz, aby nowo poznana dziewczyna szybko uśmiechała się do Ciebie i była Tobą zainteresowana, to wystarczą krótkie, regularne treningi.

Jeden tekst, który zdobył dziewczynę.

Opowiem Ci historię z mojego życia, która wydarzyła się niedawno.

Poznałem w ciągu dnia dziewczynę, udało mi się szybko zbudować zainteresowanie i zaprosić dziewczynę na szybką kawę.

Rozmowa trwała jakieś 20 minut i podczas tej rozmowy dowiedziałem się między innymi, że dziewczyna uwielbia naleśniki i bardzo często je spożywa. To krótki fakt, który uznałem, że warto zapamiętać.

Kilka dni później umówiłem się na drinka.

Podczas składania zamówienia w barze, w którym były tylko napoje, barmanka spytała czy chcielibyśmy coś przekąsić. Zupełnie nie spodziewałem się tego pytania, ponieważ w barze było widać tylko napoje i alkohol.

Wtedy bardzo szybko przemknęła mi myśl o naleśnikach, więc momentalnie powiedziałem:

"Tak, poprosimy naleśniki."

I dziewczyna, i barmanka jednocześnie wybuchły śmiechem. Okazało się, że przekąskami w tym barze są tylko gotowe sałatki i orzeszki.

Barmanka roześmiała się dlatego, że usłyszała to po raz pierwszy w życiu, a dziewczyna dlatego, że kilka dni temu wspominała, że uwielbia naleśniki, no i dlatego, że powiedziałem to przy barze, gdzie podają alkohol.

Tylko ten jeden tekst sprawił, że dziewczyna na randce była super pozytywnie do mnie nastawiona, mimo, że w ogóle się jeszcze nie znaliśmy.

To jest właśnie improwizacja. Umiejętność błsykawicznego reagowania w danej sytuacji.

Efektem tego trenignu są właśnie te przebiegające myśli, podpowiadające co masz teraz powiedzieć.

Mimo, że minęło kilka dni, myśl o naleśnikach przebiegła przez mój umysł w idealnym momencie. To właśnie efekt treningu improwizacji.

Nie potrzebujesz wymyślać takich tekstów z kobietami cały czas.

Często wystarczy tylko jeden, żeby dziewczyna mocno Cię polubiła i sama zaczęła się angażować na randce, a do tego wystarczą tylko krótkie treningi improwizacji i zrozumienie jak działa Twój umysł w takich nowych, niespodziewanych sytuacjach.

Jak improwizacja w rozmowie przełoży się na Twoje sukcesy z kobietami?

Po pierwsze: podejście do obcej dziewczyny będzie dużo łatwiejsze, ponieważ głównym powodem, dla którego faceci nie zagadują do kobiet, które im się podobają, są obawy przed tym, że nie będą wiedzieli co mówić.

Nie będzie miało dla Ciebie większego znaczenia to w jakim miejscu jest kobieta. Czy w barze, czy piekarni, czy na domówce, po prostu wszędzie będziesz czuł, że poradzisz sobie świetnie w każdej sytuacji.

Innymi słowy zdobędziesz pewność siebie i poczucie, że zawsze sobie poradzisz.

Po drugie: będziesz potrafił prowadzić ciekawe i kreatywne rozmowy, które będą interesujące dla kobiet. Innymi słowy, zobędziesz "dobrą gadkę".

Po trzecie: będziesz potrafił wymyślać zabawne riposty i sytuacyjne żarty, które są zdecydowanie najlepszym sposobem, aby nowo poznana dziewczyna szybko zaczęła się uśmiechać i być Tobą zainteresowana.

Po czwarte: zapomnisz o ciszy w rozmowie. Jeśli wcześniej na randce były momenty w których nie miałeś o czym mowić, brakowało tematów, to już nigdy więcej tego nie doświadczysz.

Po piąte: odnajdziesz się w każdej sytuacji z kobietą i zareagujesz w atrakcyjny sposób.

Czasami kobieta zadaje jakieś niestandardowe, kłopotliwe pytanie, czasami na randkach dzieją się jakieś dziwne sytuacje, dzięki improwizacji będziesz potrafił zareagować we właściwy sposób.

Po szóste: będziesz o niebo lepiej wypadał w większych grupach ludzi. Twoja nowa dziewczyna na pewno przedstawi Cię swoim przyjaciołom, rodzinie, a Ty będziesz wiedział jak sprawić, żeby inni szybko Cię polubili.

Co dokładnie znajdziesz w kursie?

Na własne oczy zobaczysz jak wygląda skuteczna improwizacja w rozmowach z kobietami, w praktyce.

Dobra Bartek, ale ile kosztuje ten kurs?

Zanim podam cenę, chciałbym, żebyś wiedział, że nagranie rozmów z ukrycia jest potężnie trudnym zadaniem. Wymaga ono odpowiedniego sprzętu oraz techniki.

Oprócz tego nagranie kursu, montaż - to wszystko sporo kosztuje.

Na początku chciałem ustalić cenę na 399 zł, ale wysłałem ankietę do moich czytelników i większość z nich zdeklarowała, że ta kwota jest dla nich zbyt duża.

cena-ankieta cena-ankieta

Według ankiety większość moich czytelników jest w stanie zapłacić za kurs maksymalnie 250 zł, a więc ustaliłem cenę tego kursu właśnie na 250 zł. Zależy mi na tym, aby na kurs było stać normalnych facetów, a nie tylko tych bardziej zamożnych.

249 zł

okładka kursu

Kliknij w niebieski przycisk poniżej i zamów kurs w cenie 249 zł:

ZAMAWIAM TERAZ

BONUS - [Dodatkowe nagrania z ukrytej kamery]

Praktyczna improwizacja w grupach kobiet.

Jak tylko skończą się przeróżne obostrzenia związane z wirusem, będę wysyłał uczestnikom kursu nagrania z ukrytej kamery, z podejść do grup kobiet, w barach nocnych oraz klubach. Aktualnie kluby i bary albo są zamknięte, albo działają na 50%.

A więc będziesz otrzymywał nagrania kiedy podchodzę do grup atrakcyjnych kobiet przy stolikach w barach nocnych lub klubach z parkietem i rozpoczynam rozmowę, która prowadzi do sukcesu - wymiany numerów telefonu lub dogadania randki innego dnia.

Krzysztof

Do zakupu kursu przekonały mnie nagrania z ukrytej kamery, chciałem zobaczyć jak podejść do całkiem obcej dziewczyny i umówić się na randkę. Nawet gdyby nie było w tym kursie części wiedzowej, to zobaczyć same podejścia do kobiet jest bezcenne. Skopiowałem kilka rzeczy i sam odniosłem już pierwsze sukcesy. Dzięki.

Mateusz

W gronie znajomych bardzo często potrafię powiedzieć coś, z czego wszyscy się śmieją, a z kobietami zawsze rozmowa wypadała jakoś dziwnie. Dzięki wiedzy z kursu Bartka dowiedziałem się dlaczego tak jest, że w gronie znajomych rozmowa się klei, a z kobietami nie. Po zastosowaniu rad moje rozmowy z kobietami stały się o wiele ciekawsze i w końcu zacząłem widzieć uśmiech na ich twarzach.

Andrzej

Kurs godny polecenia, mimo że zawsze bardzo sceptycznie podchodzę do kursów online/ książkowych. W tym kursie jest mnóstwo małych tricków, których nie znalazłem nigdzie indziej. I najważniejsze, nie jest to kolejny kurs gdzie uczysz się utartych schematów, a ja zdecydowanie jestem zwolennikiem kreatywnego podejścia do rozmów z kobietami.

Grzegorz

Jestem pod niesamowitym wrażeniem z jaką swobodą autor potrafi poprowadzić rozmowę z zupełnie losowo poznaną osobą. Po obejrzeniu wszystkich nagrań widać, że część rzeczy się powtarza i można to wykorzystać robiąc samemu podejścia. Udało mi się już umówić na pierwszą randkę, z dziewczyną poznaną w kolejce do Mcdonalda :)

Kuba

Bardzo przydatna i mało znana wiedza. A nagrania rozmów z ukrycia pięknie udowadniają, że rady z kursu to nie tylko teoria.

gwarancja satysfakcji

Sam czasami zastanawiam się nad kupnem jakiegoś produktu przez Internet. Oferta, ofertą, ale zawsze mam obawy czy w środku, w kursie jest to, co ktoś obiecuje.

Powiem Ci jedno - jest tylko jeden sposób, by się o tym przekonać.

Powinieneś po prostu to zobaczyć.

Dlatego kup ten kurs. Obejrzyj wszystkie nagrania, wprowadź w życie wskazówki, zobacz co się wtedy wydarzy.

Jestem tak pewien skuteczności tego co jest w kursie, że nie boję się udzielić 100 % gwarancji satysfakcji. Jeśli coś Ci się nie spodoba, to ja po prostu przeleję Ci pieniądze z powrotem na konto.

Biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji.

Daję 100 dni gwarancji zwrotu pieniędzy liczonej od momentu zakupu. Masz aż 100 dni na przekonanie się czy kurs przyniesie Ci randki, związek albo seks z kobietami.

Jeśli w ciągu 100 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony, napisz do mnie na maila: bartosz@dadok.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

Wiem, że możesz podchodzić do tego z niedowierzaniem, ale pomyśl:

Zależy mi na moim wizerunku i nie chcę aby ktoś przykleił mi łatkę osoby, która obiecuje gruszki na wierzbie, a nie dotrzymuje słowa.

Musiałbym być kompletnym idiotą, żeby postawić na szali swój wizerunek. Jeśli znasz mój blog to wiesz, że zawsze staram się wrzucać jak najbardziej praktyczne materiały. Nie lubię lania wody.

Dla kogo jest ten kurs?

Dla facetów, którzy bardziej cenią sobie tradycyjne poznawanie się - na żywo, a mniej poznawanie się przez Internet.

Przyznam szczerze, że sam od czasu do czasu korzystam z portali randkowych, ale często mam ochotę po prostu wyjść z domu i poznać dziewczynę normalnie, tak jak robili to nasi rodzice, dziadkowie.

W poznawaniu na żywo jest pewna magia, emocje, których nie da się odczuć poprzez portale randkowe, czy media społecznościowe.

Jeśli też wolisz poznawać osoby na żywo, to ten kurs jest zdecydowanie dla Ciebie.

Dla facetów, którzy nie wyglądają jak modele z okładki- wiadomo, że faceci, którzy wyglądają bardzo atrakcyjnie mają dużo łatwiej.

Improwizacja to coś, co zdecydowanie spycha wygląd na drugi plan podczas poznawania się.

Dobra gadka sprawia, że dziewczyna uśmiecha się, czuje emocje i z każdą kolejna chwilą rozmowy przestaje zwracać uwagę na przeróżne niedoskonałości.

Jeśli trochę mnie znasz to wiesz, że cierpię na Atopowe Zapalenie Skóry, moje dłonie i skóra wyglądają jakby miały 80 lat. Dzięki improwizacji zdarza mi się po kilku randkach słyszeć od kobiet:

„Kiedy do mnie zagadałeś to zwróciłam uwagę na Twoje dłonie i trochę mnie to przerażało, ale byłeś taki zabawny i dużo mówiłeś, i przez to miałam ochotę Ci odpisać i spotkać się.”

Dla facetów, którzy chcą znaleźć sobie wartościową dziewczynę do związku- wielu facetów poznaje pierwszą lepszą kobietę i od razu mówi o niej: "to ta jedyna, wyjątkowa" mimo tego, że byli na 2 randkach w życiu.

Ty będziesz mógł naprawdę wybrać sobie dziewczynę taką, jaką chcesz.

Nauka improwizacja pozwoli Ci wyluzować, nie czuć tylu obaw i zagadywać do kobiet, kiedy będziesz miał okazje. To da Cie wiele możliwości i potencjalnych randek.

Tak naprawdę jaka jest szansa, że pójdziesz na 1 randkę i ta kobieta będzie w Twoim typie?

Mała!

Zazwyczaj trzeba trochę porandkować, żeby poznać właściwą dziewczynę.

Dla facetów, którzy rozstali się z byłą- faceci po ukończonym związku często konfrontują się z rzeczywistością i tym, że znalezienie kolejnej dziewczyny nie jest taki proste jak myśleli.

Improwizacja pomoże Ci zacząć działać, ruszyć z miejsca i w sposób naturalny poznawać dziewczyny.

To kwestia czasu, kiedy poznasz kolejną wspaniałą dziewczynę.

Dla facetów, którzy chcą znaleźć pierwszą dziewczynę- największym wyzwaniem dla facetów, którzy nie mieli jeszcze dziewczyny jest ogromny stres w pierwszych rozmowach.

Zbyt duży stres blokuje przed działaniem, sprawia, że język się plącze, że rozmowa brzmi dziwnie i nienaturalnie.

Podejście do rozmów z kobietami w sposób opisywany w kursie, pozwoli Ci czuć się sobą i wypadać atrakcyjnie w rozmowach z kobietami, nawet jeśli nie masz jeszcze doświadczenia.

Dla kogo nie jest ten kurs?

Ten kurs nie jest dla facetów, którzy tylko go włączą i nic dalej nie zrobią.

Lubię kiedy moi kursanci są zadowoleni.

Nie chcę mieć na pokładzie kursu facetów, którzy tylko kupią kurs, nie zastosują się do rad, które tam są, a potem będę mówili, że kurs im nie pomógł.

Jeśli jesteś leniem i nie będzie chciało Ci się zastosować do rad o których mówię w kursie, to nie kupuj tego kursu.

Teraz jest czas, aby podjąć rozsądną decyzję i dołączyć do grona uczestników

Wiem, że kurs pomoże mi prowadzić dużo ciekawsze rozmowy z kobietami i pozwoli mi umawiać się na randki z nowo poznanymi kobietami.

Wiem, że będę czuł się o wiele bardziej komfortowo podczas rozmów z kobietami.

Wiem, że otrzymuję 100 dniową gwarancję satysfakcji.

Rozumiem, że będę miał efekty dopiero wtedy, kiedy wprowadzę w życie informacje zawarte w kursie oraz dokładnie go przerobię.

ZAMAWIAM TERAZ W PROMOCJI

Serdecznie pozdrawiam,

- Bartek Dadok

podpis

PS. Spójrzmy prawdzie w oczy. Czy tego chcesz czy nie, czas i tak leci. Wolisz spędzać wieczory samotnie przed ekranem komputera, telewizora, czy może cieszyć się obecnością pięknej kobiety? Albo podejmiesz decyzję, zastosujesz wiedzę z kursu i zobaczysz realne zmiany na płaszczyźnie relacji damsko-męskich, albo dalej będziesz czekał i nic się nie zmieni.

PPS. Wiem jak to jest, kiedy kobiety ciągle ignorują, sam to przeżyłem, znam to uczucie. Wiem jak to jest patrzeć na przechodzące ładne pary ulicą i zastanawiać się: "dlaczego jak tak nie mam...". Teraz masz okazję zdobyć wiedzę, która pozwoli Ci cieszyć się randkami z atrakcyjnymi kobietami.

PPPS. Moja propozycja jest prosta. Zamów kurs, przerób go i jeśli nie uzyskasz widocznych, realnych efektów, to po prostu zwrócę Ci pieniądze. Kliknij tutaj i dołącz do kursu→